شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید. دیدگاه کلان مدیریت شرکت, توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد.
اشتراک

اخبار و رویدادها

بررسی کیا پیکانتو ۲۰۱۶

بررسی کیا پیکانتو ۲۰۱۶,در حالی که در بسیاری از بازارهای جهان خریداران به سمت کلاس اس یو وی در ابعاد و ظاهر گوناگون تمایل پیدا کرده اند اما در سمت مقابل هنوز خودروهای کلاس میکرو مشتاقان خود را دارند.

در حالی که در بسیاری از بازارهای جهان خریداران به سمت کلاس اس یو وی در ابعاد و ظاهر گوناگون تمایل پیدا کرده اند اما در سمت مقابل هنوز خودروهای کلاس میکرو مشتاقان خود را دارند.

توسان ٢٠١٦ نيوفيس به تهران رسيد

توسان ٢٠١٦ نيوفيس به تهران رسيد,توسان ٢٠١٦ نيوفيس به تهران رسيد
</br>قفل ورود توسان ٢٠١٦ نيوفيس به كشور ، با  مفتاح باز شد .       
</br>به گزارش خبرنگار اخبار خودرو، مفتاح رهنورد موفق به ورود اولين خودروهاي توسان ٢٠١٦نيوفيس به سرزمين اصلي شد.

توسان ٢٠١٦ نيوفيس به تهران رسيد
قفل ورود توسان ٢٠١٦ نيوفيس به كشور ، با مفتاح باز شد .
به گزارش خبرنگار اخبار خودرو، مفتاح رهنورد موفق به ورود اولين خودروهاي توسان ٢٠١٦نيوفيس به سرزمين اصلي شد.

بررسی مرسدس بنز GLS مدل ۲۰۱۷

بررسی مرسدس بنز GLS مدل ۲۰۱۷,مرسدس دو سال زمان را صرف با طراوت ساختن شاسی بلندهای خود کرده و این زمان‌بندی بهتر از این نمی‌توانست باشد. خودروهای کاربردی بنز با هر سایز، شکل، اندازه و چهره‌ای در این زمان داغِ داغِ داغ هستند!

مرسدس دو سال زمان را صرف با طراوت ساختن شاسی بلندهای خود کرده و این زمان‌بندی بهتر از این نمی‌توانست باشد. خودروهای کاربردی بنز با هر سایز، شکل، اندازه و چهره‌ای در این زمان داغِ داغِ داغ هستند!

خودروهای صد سال آینده مینی

خودروهای صد سال آینده مینی,بی.ام.و، برند مینی را به عنوان خودروهای شهری خود معرفی کرده و با در نظر داشتن این مساله، مدل Vision Next 100 یک طراحی خاص شهری متمرکز بر تم “هر مینی و مینی من” می باشد.

بی.ام.و، برند مینی را به عنوان خودروهای شهری خود معرفی کرده و با در نظر داشتن این مساله، مدل Vision Next 100 یک طراحی خاص شهری متمرکز بر تم “هر مینی و مینی من” می باشد.

Meftah News
بالا
0px
اخبار و رویدادها