شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

رونمایی از مک لارن ۶۷۵LT MSO سری کربن

رونمایی از مک لارن ۶۷۵LT MSO سری کربن

به گزارش اخبار خودرو ، پس از نمایش مدل P1 با بدنه فیبرکربنی در نمایشگاه خودروی ژنو در اوایل ساری جاری، خودروساز انگلیسی از یک محصول تولید محدود جدید که بر اساس ۶۷۵LT تولید شده رونمایی کرد. قرار است از این خودرو فقط ۲۵ دستگاه در سراسر جهان ساخته شود که البته تمام آنها نیز قبلا فروش رفته اند.

 

 


این سوپراسپرت مانند ۶۷۵LT از موتور ۳٫۸ لیتری V8 توربو بهره میبرد که با قدرت ۶۶۶ اسب بخار و گشتاور ۵۱۶ فوت پوند شتاب صفر تا صد ۲٫۹ ثانیه و حداکثر سرعت ۲۰۳ مایل بر ساعت را برای آن به ارمغان میاورد.

تیم MSO در طراحی ۶۷۵LT MSO سری کربن ۴۰ درصد بیش از نمونه استاندارد از فیبرکربن استفاده کرده است. سپر جلو با تمام متعلقاتش، پنل های کناری، رکاب ها، ورودی های هوای کناری، بدنه زیر سپر عقب، خروجی های مشبک هوا در عقب، درپوش موتور و درپوش قسمت بار در جلو، سپر عقب، دیفیوزر، بالک های عقب و جلو و حتی در باک از فیبرکربن پرداخت شده و صیقل خورده ساخته شده است. به علاوه در چند نسخه محدود به صورت سفارشی سقف فیبرکربنی جمع شونده نیز نصب شده است.

 

 

MSO LT سری کربن که بر اساس ۶۷۵LT تولید شده سومین مدلی که لقب LT را یدک میکشد. مدل اول ۶۷۵LT کوپه بود که سال گذشته عرضه شد و مدل دوم ۶۷۵LT اسپایدار که با فاصله کمی ارائه گشت. و حالا سومین LT تا قبل از پایان سال به مشتریان تحویل خواهد شد.

 


  • 2016-06-08
  • بخش پروژه های ویژه مک لارن از تازه ترین محصول خود یعنی مک لارن ۶۷۵LT MSO سری کربن رونمایی کرد.

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
رونمایی از مک لارن ۶۷۵LT MSO سری کربن