شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

تیونینگ اختصاصی منصوری برای AMG GT S

تیونینگ اختصاصی منصوری برای AMG GT S

به گزارش اخبار خودرو ، تیونینگ منصوری یک مدل اختصاصی از مرسدس بنز AMG GT S را به سفارش یکی از مشتری هایش و فقط به تعداد یک دستگاه تولید کرده است. این مدل بر اساس کیت بدنه ای که در نمایشگاه خودروی ژنو به نمایش درآمده بود ساخته شده است.

 

 

علاوه بر کیت بدنه پهن، این تیونر ایرانی یک باله بزرگ عقب به همراه دیفیوزرهای جدید سپر عقب را برای بهبود آئرودینامیک اضافه کرده است. گفته میشود این قطعات جدید نیروی برا و پایداری در پیچ ها را افزایش میدهند. منصوری میگوید این قطعات عقب مکمل کیت بدنه اسپرت هستند. از دیگر ویژگی های این سوپراسپرت فرآیند رنگ پاشی خاص آن برای پوشش دادن قطعات فیبرکربنی با رنگ قرمز یاقوتی است.

به دلیل استفاده از کیت بدنه پهن این تک نمونه AMG GT S از رینگ های ۲۱ اینچی ۷ پره بهره میبرد که در جلو تایرهای ۲۴۵/۳۵ZR21 و در عقب تایرهای  ۳۰۵/۲۵ZR21آن را فرا گرفته است. این رینگ های هفت اینچی سبک با استفاده از فنرهای کوتاه شده اسپرت به بدنه متصل شده اند.

 

 

ارتقا عملکرد شامل ورودی هوا جدید، توربوشارژرهای بزرگ و سیستم اگزوز استیل میباشد. کامپیوتر خودرو مجددا برنامه نویسی شده تا بسیاری از اجزا عملکرد آزادانه تری داشته باشند. قدرت موتور ۴ لیتری V8 در حال حاضر به ۷۲۰ اسب بخار رسیده و این یعنی ۲۱۷ اسب بخار افزایش. با توجه به اظهارات منصوری شتاب صفر تا صد این اتومبیل ۳٫۴ ثانیه و حداکثر سرعت آن ۳۳۰ کیلومتر در ساعت میباشد. مرسدس AMG GT S عادی با ۵۰۳ اسب بخار قدرت شتابی برابر ۳٫۵ ثانیه دارد.

 

 

در داخل خودرو، فیبرکربن برای پوشش فرمان و پدال های آلیاژی بکار رفته است. در تودوزی خودرو چرم طبیعی دست دوزی شده و پارچه های کربنی منصوری به وفور خودنمایی میکند. از دیگر جزییات داخلی میتوان به طرح کربنی قرمز رنگ صندلی ها، لوگوی دست دوزی شده و رکاب های نورانی اشاره کرد.

  • 2016-06-14
  • کیت بدنه پهن تر، آئرودینامیک بهینه سازی شده، رنگ های سفارشی و قدرت بیشتر از جمله تغییراتی است که منصوری بر مرسدس بنز AMG GT S اعمال کرده است.

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
تیونینگ اختصاصی منصوری برای AMG GT S