شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

خودروهای صد سال آینده مینی

خودروهای صد سال آینده مینی

به گزارش اخبار خودرو ،بی.ام.و، برند مینی را به عنوان خودروهای شهری خود معرفی کرده و با در نظر داشتن این مساله، مدل Vision Next 100 یک طراحی خاص شهری متمرکز بر تم “هر مینی و مینی من” می باشد.


 

در این کانسپت، سهم بندی خودرو در نظر گرفته شده به طوری که آپشن های شخصی سازی در کنار سرویس سبک تاکسی خودکار به عنوان یک خودروی با یا بدون راننده مواجه هستیم.

آدریان وان هویدونک، مدیر ارشد گروه طراحی بی.ام.و، گفته است: “مینی موجب ارائه ی تحرک هوشمند و سفراشی در شهرها می شود.”

این کانسپت در نمای بیرونی خود به طور پیشفرض دارای رنگ نقره ای بوده اما می تواند دستخوش تغییراتی نیز شود. روشنایی داخلی نیز قابل تغییر بوده و به سلیقه ی کاربر بستگی دارد.

مانند کانسپت BMW Vision 100، طرح Mini Next 100 دارای سیستم مصنوعی هوشمندی است. در مینی، این بخشCooperatizer نامیده می شود و با افزودن اتصالات جامعه محور، این بخش گامی رو به جلو خواهد برداشت.

 


  • 2016-06-22
  • بی.ام.و، برند مینی را به عنوان خودروهای شهری خود معرفی کرده و با در نظر داشتن این مساله، مدل Vision Next 100 یک طراحی خاص شهری متمرکز بر تم “هر مینی و مینی من” می باشد.

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
خودروهای صد سال آینده مینی