شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

آب پاکی اتاق اصناف ایران بر روی دستان برخی سود جویان رسانه ای درباره مفتاح رهنورد

آب پاکی اتاق اصناف ایران بر روی دستان برخی سود جویان رسانه ای درباره مفتاح رهنورد

1-  طبق ماده ۱۲ قانون نظام صنفی، شرکت مفتاح رهنورد در مهلت مقرر قانونی برای اخذ مجوزات قانونی لازم برای فعالیت در حیطه قانون نظام صنفی با ثبت نام درسامانه  دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور اقدام عملی داشته و کد رهگیری  برای اخذ مجوز را دریافت وهمراه اسناد مدارک لازم تحویل اتحادیه داده است.

۲-  همانطور که در نامه مورخه ۳۰/۴/۹۵ اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان اتومبیل تهران لحاظ شده است شرکت مفتاح رهنورد در موعد مقرر نسبت به دریافت مجوز از اتحادیه اقدام کرده و طبق قانون نظام صنفی مراحل صدور پروانه کسب در حال انجام است.

۳-  مدیرعامل شرکت مفتاح رهنورد که رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واردکنندگان خودرو نیز می باشد با اخذ مجوز قانونی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و با همکاری و عضویت تعدادی از شرکت های معتبر فعال در عرصه واردات خودرو اقدام به تاسیس انجمن مذکور کرده است و فعالیت این انجمن براساس مدارک موجود کاملا مطابق با قانون مدون و جاریه کشور است ضمن اینکه فعالیت رییس شرکت مفتاح رهنورد در قالب انجمن وواحد صنفی در هیچ کجای قانون منعی وجود ندارد ودر هر زمینه ای که نیاز بود ابتدا مجوزهای لازم اخذ شده است.


۴-   فعالیت های قانونی شرکت مفتاح رهنورد در قالب واردات و فروش خودرو طبق مقررات وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال انجام است و تاکنون هیچ تخلف و خلف وعده ای از عملکرد این شرکت در قالب واحد صنفی فعال در عرصه فروش خودرو به مقامات نظارتی گزارش نشده است که این مهم تایید عملکرد قانونی رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واردکنندگان خودرو در قالب واحد صنفی فروشنده خودرو است.

۵-  در قانون نظام صنفی قید شده است که ۱۵ روز بعد از اخطاریه نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایید . شرکت مفتاح رهنورد در عمل به قانون نظام صنفی اولین بار در سال ۹۴با مراجعه به دبیرخانه هیات نظارت بر اصناف کشور در تاریخ ۲۸/۶/۹۴ کد رهگیری دریافت کرده و در مرحله دوم تنها دو روز پس از صدور اخطاریه با مراجعه به سایت مذکور با ارائه مدارک قانونی کد رهگیری دریافت کرده که در تاریخ ۳۰/۴/۹۵ این موضوع از سوی اتحادیه فروشندگان اتومبیل تهران تایید شده است.

۶-  انتظار می رود تا رسانه های گروهی با دقت بیشتری نسبت به قانون نظام صنفی و آیین نامه های اجرایی آن اقدام به انتشار مطالب واخبارنمایند. متاسفانه در برخی موارد همکاران محترم رسانه ای به دلیل کم اطلاعی از قانون نظام صنفی وآیین نامه های اجرای آن ناخواسته اخباری را منتشر می کنند که با کمی صبر وتامل می توان بهتر نسبت به انتشار همان خبر وشفاف سازی دقیق تر واطلاع رسانی به هنگام به مردم خدمت کرد.

۷-  روابط عمومی اتاق اصناف تهران همیشه آماده ارائه اطلاعات دقیق به تمامی رسانه های گروهی در خصوص قانون نظام صنفی و فعالیت های اتحادیه های صنفی  است ودر صورت نیاز به اطلاعات بیشترهمکاران رسانه های گروهی می توانند با تلفن همراه ۰۹۱۲۷۱۸۴۵۵۸ تماس بگیرند. ( منبع : پرشین خودرو) 

لینک کامل خبر: 

http://www.otaghasnaftehran.ir/fa/newsagency/1395/8639/

  • 2016-07-24
  • طبق ماده ۱۲ قانون نظام صنفی، شرکت مفتاح رهنورد در مهلت مقرر قانونی برای اخذ مجوزات قانونی لازم برای فعالیت در حیطه قانون نظام صنفی با ثبت نام درسامانه دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور اقدام عملی داشته و کد رهگیری برای اخذ مجوز را دریافت وهمراه اسناد مدارک لازم تحویل اتحادیه داده است.

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
آب پاکی اتاق اصناف ایران بر روی دستان برخی سود جویان رسانه ای درباره مفتاح رهنورد