شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

مصاحبه اختصاصی رئیس انجمن وارد کنندگان خودرو با خبرگزاری صداوسیما

مصاحبه اختصاصی رئیس انجمن وارد کنندگان خودرو با خبرگزاری صداوسیما

میثم رضایی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صداوسیما ؛ تصمیم امحاء و نابودی 13خودروی لوکس قاچاق درس عبرتی برای قاچاقچیان ریز و درشت است.

 

وی با بیان اینکه رسیدگی به پرونده خودروهای لوکس قاچاق از سال گذشته آغاز شده است و در حال حاضر شاهد اعلام حکم آن هستیم ، گفت : موضوع صادرات این خودروها یا فروش قطعات آن نیز در نهادهای متولی و دخیل در این پرونده بررسی شده است و هزینه صادرات این خودروها از قیمت خودرو بیشتر می شود.

 

رئیس انجمن کارفرمایی وارد کنندگان خودرو افزود: موضوع فروش قطعات و لوازم یدکی این خودروها در بازار داخلی نیز به دلیل شبهه مفسده، از دستور کار مسئولان امر خارج و در نهایت تصمیم بر امحای این خودروهای قاچاق در استان فارس گرفته شده است.

 

وی با اعلام اینکه متهم این پرونده یک نفر است ، تصریح کرد : از 13 خودروی بنز، پورشه، رنجروور و ب.ام.و، تعداد 12 خودرو در استان فارس و یک دستگاه از این خودروها در استان اصفهان کشف و ضبط شده است.
رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واردکنندگان خودرو، برخورد قاطع با قاچاقچیان و از بین بردن اجناس کلان قاچاق در پیش چشم مردم را خط جدیدی برای مبازره با قاچاق کالا و ارز دانست.


رضایی خاطرنشان کرد :تا پیش از دور جدید مقابله با کالای قاچاق ، سرنوشت کالاهای غیر فسادپذیر مکشوفه قاچاق، یا ماندن در انبارهای سازمان امول تملیکی بود، یا به مزایده گذاشته می‌شد و طور که اخیرا اعلام شده امکان صادرات مجدد آنها فراهم می‌شد.

 

وی افزود : وقتی کالای قاچاق از طریق سازمان اموال تملیکی دوباره فروخته می شود و به بازار می‌آید ، قاچاقچیان آنها را خریداری و کنار کالای قاچاق خود به بازار عرضه می‌کنند و به عبارت دیگر کالای قاچاق خریداری شده از سازمان اموال تملیکی، به نوعی نقش پوشش در مورد کالای قاچاق کشف نشده را ایفا می کند.

 

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واردکنندگان خودرو خاطرنشان کرد : از این پس باید برای برخورد موثر با قاچاق کالا، تمامی کالاهای مکشوفه امحاء یا به قول رهبر معظم انقلاب اسلامی، به آتش کشیده شود.

 

 

  • 2016-08-14
  • مصاحبه اختصاصی رئیس انجمن وارد کنندگان خودرو با خبرگزاری صداوسیما ؛ تصمیم امحاء و نابودی 13خودروی لوکس قاچاق درس عبرتی برای قاچاقچیان ریز و درشت است.

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
مصاحبه اختصاصی رئیس انجمن وارد کنندگان خودرو با خبرگزاری صداوسیما