شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

«مفتاح رهنورد» کدام خودروهای وارداتی 2017 مجوز شماره گذاری دارند؟

«مفتاح رهنورد» کدام خودروهای وارداتی 2017 مجوز شماره گذاری دارند؟

به گزارش مفتاح رهنورد پیرو تحقیقات صورت گرفته کلیه خوردوهای وارداتی سال 2017  که ظاهر آنها نسبت به ظاهر سال گذشته تغییری نداشته است، در حال حاضر شماره گذاری می شوند.
همچنین کلیه خوردوهایی که به لحاظ ظاهری نسبت به سال گذشته تغییرات ظاهری داشته اند، پس از اخذ استانداردهای جدید، مجوز شماره گذاری را دریافت خواهند نمود.
در حال حاضر خودروهایی همچون سانتافه، توسان و سراتو شماره گذاری می شوند.
ضمناً با توجه به اتمام شمارهگذاري پلاک‌های تهران با شماره 99، عدد 10 جایگزین پلاک‌های تهرانی‌ها گردید. قبل از این پلاک‌های خودروهاي استان تهران با اعداد 11، 22، 33، 44، 55، 66، 77 و 88 بود که به عدد 99 رسیده که بنابر گفته مسئولان با تمام شدن شمارهگذاري با عدد 99، عدد 10 در پلاک‌های تهران جای گرفته است.
سردار مهری رئیس پلیس راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در واکنش به اظهارات یکی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر توقف شماره گذاری خودروهای جدید، ، اظهار داشت: چگونه می‌توان جلوی شماره گذاری خودروهای جدید که آلایندگی نداشته و تا 5 سال نیاز به معاینه‌ فنی ندارند را گرفت .
وی در ادامه بیان کرد: برای چنین تصمیمی نیاز به قانون و مصوبه هیئت وزیران است ضمن آن که طبق قانون خودروهای دود ساز و فرسوده شماره گذاری نمی‌شوند.
سردار مهری گفت: اگر دولت کتبا اعلام کند که آلودگی هوا از مرز هشدار گذشته  و باید شماره گذاری خودرو به صورت موقت متوقف شود، پلیس نسبت به توقف روند شماره گذاری اقدام می‌کند.

انتهای پیام

 
  • 2016-11-02
  • پیرو تحقیقات صورت گرفته کلیه خوردوهای وارداتی سال 2017 که ظاهر آنها نسبت به ظاهر سال گذشته تغییری نداشته است، در حال حاضر شماره گذاری می شوند.

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
«مفتاح رهنورد» کدام خودروهای وارداتی 2017 مجوز شماره گذاری دارند؟