شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

مفتاح رهنورد، موفق به کنترل قیمت خودروهای وارداتی شد

مفتاح رهنورد، موفق به کنترل قیمت خودروهای وارداتی شد

ه گزارش سرویس بازار ایسنا ، بنابر اعلام مفتاح رهنورد ، این شرکت در راستای حمایت و جلب رضایت مشتریان خود، بار دیگر در اقدامی شایسته با وجود افزایش نرخ تعرفه و حقوق گمرکی خودروهای خارجی، توانست رشد قیمت کمتری را شامل محصولات خود کند.

از آنجایی‌ که مهم‌ترین دغدغه شرکت مفتاح رهنورد حفظ و اجرای اصول مشتری‌مداری است، این شرکت توانسته تا با جلوگیری از افزایش غیرمنطقی قیمت خودروهای وارداتی در بازار که اخیرا به دنبال افزایش تعرفه‌ها ایجاد شده، سرآمد و پیشگام در کنترل قیمت در بازار خودروهای وارداتی باشد.

مفتاح رهنورد با نگرشی نو در مشتری‌مداری و ارائه خدمات نوین به مشتریان ضمن رعایت تعهدات خود ،این بار با سبد متنوع‌تری در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را کسب کند. عرضه خودروهایی همچون هیوندای توسان، هیوندای سانتافه، هیوندای اکسنت‌، هیوندای النترا، هیوندای سوناتا هیبرید، کیا سراتو، کیا سورنتو، کیا اپتیما، تویوتا رافور، تویوتا CHR  و ... در راستای تحقق افزایش سطوح رضایت مشتریان است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۱۸۴۲۶۲ تماس بگیرند و یا به سایت این شرکت مراجعه کنند.

  • 2018-02-18
  • مفتاح رهنورد جدیدترین سبد فروش خودروهای وارداتی را اعلام کرد

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
مفتاح رهنورد، موفق به کنترل قیمت خودروهای وارداتی شد