شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

خودروهای در گمرک مانده در آینده نزدیک تحویل مشتریان خواهد شد

خودروهای در گمرک مانده در آینده نزدیک تحویل مشتریان خواهد شد

به گزارش روابط عمومی شرکت مفتاح رهنورد پیرو دستور ریاست جمهوری مبنی بر ترخیص هرچه سریعتر تمامی اموال باقیمانده در گمرکات کشور به وزیر کشور و همچنین تاکید وزیر صنعت خطاب به وزیر اقتصاد در خصوص تسریع در انجام این فعالیت، به زودی خودروهای درگمرک مانده نیز ترخیص و تحویل مشتریان خواهد شد.

بر این اساس خودروهای ثبت سفارش شده و دارای قبض انبار در گمرکات کشور که عدم ترخیص آن موجب بروز مشکلات بسیاری برای شرکت های واردکننده خوردو و مشتریان شان شده بود به زودی از گمرکات کشور آزاد و به دست مشتریان خواهد رسید.

به نظر می رسد با تصمیم اخیر رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت در آینده نزدیک با افزایش عرضه خودرو به بازار و تزریق خودروهای درگمرک مانده به بازار شاهد تنظیم قیمت ها و همچنین ایفای تعهدات شرکت های واردکننده به مشتریان شان باشیم.

گفتنی است دستور رئیس جمهور در خصوص ترخیص محصولات و کالاهای در گمرک مانده با هدف تنظیم بازار و همچنین متوازن سازی عرضه و تقاضا در بازار های مختلف به خصوص بازار خودروهای خارجی بوده است که طبق اطلاعات موجود در آینده نزدیک انجام خواهد گرفت.

 

بر این اساس افزایش مدت زمان  ترخیص خودروهای ثبت سفارش شده و دارای قبض انبار در گمرک به 6 ماه نیز یکی از سیاست های تیم اقتصادی دولت در همین راستا است که بدون شک موجب تحویل خودروهای از پیش تعهد شده به مشتریان و ساماندهی بیشتر بازار خودروهای خارجی خواهد شد.

  • 2018-07-07
  • با ابلاغ نامه وزیر صنعت معدن و تجارت به وزیر اقتصاد در خصوص افزایش مهلت ترخیص خودروهای در گمرک مانده، در آینده نزدیک خودروهای تعهد شده از سوی شرکت های واردکننده تحویل مشتریان داده خواهد شد

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
خودروهای در گمرک مانده در آینده نزدیک تحویل مشتریان خواهد شد