شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

اطلاعیه هیات مدیره شرکت مفتاح رهنورد برای مشتریان

اطلاعیه هیات مدیره شرکت مفتاح رهنورد برای مشتریان

مشتریان محترم و فهیم شرکت مفتاح رهنورد با عنایت به شرایط خاص بازار خودروهای خارجی در یکسال گذشته و تغییرات متعدد قوانین گمرکی و اداری که در مجموع منجر به توقف واردات خودرو به کشور شد، به اطلاع می رسانیم شرکت واردات خودروی «مفتاح رهنورد» زیر مجموعه هلدینگ مفتاح با احترام و ضمن تشکر فراوان به دلیل صبر و همراهی شما مشتریان محترم، در مقطع حساس و دشوار کنونی پاسخگوی تمامی تعهدات خود به عموم مشتریان خواهد بود و اعلام شایعاتی در خصوص اختلال در فعالیت های شرکت از سوی برخی بدخواهان به شدت تکذیب می شود.

لازم به یادآوری است علیرغم مشکلات متعددی که از مسیر آئین نامه ها و قوانین دست و پاگیر دولتی در واردات خودرو اعمال شد، شرکت مفتاح رهنورد همچنان مشغول ایفای تعهدات خود در برابر مشتریان است و همواره می کوشد تا با استفاده از دارایی های شرکت، خودروهای در گمرک مانده که به اندزه تعهدات در قبال مشتریان است و سایر فعالیت های اقتصادی ذیل هلدینگ مفتاح، در راستای احقاق حقوق مشتریان گام بردارد. به راستی که مشتریان هر بنگاه اقتصادی سرمایه اصلی آن مجموعه به حساب می آیند و در شرکت مفتاح رهنورد نیز همین اصل اساسی برای ما سرلوحه کار است. چه در دورانی که بازار خودروهای خارجی با سهولت و با قیمت هایی منطقی در جریان بود و چه امروز که انواع و اقسام موانع بر سر راه فعالیت شرکت ها ایجاد شده است.

همکاران ما در شرکت مفتاح رهنورد در طول مدت فعاليت خود در چندین سال گذشته با رعايت اصول مشتري مداري و پایبندی به تعهدات خود و تحویل خودرو مطابق تعهدات قراردادي، در تاريخ هاي مقرر توانسته اند همواره پاسخگوی رضایتمندی مشتریان خود باشند؛ با این وجود اما پیرو دستورالعمل شماره 125612/53887 مورخ 12/10/1395  معاونت اول محترم ریاست جمهوری واردات خودرو برای واردکنندگان غیرنماینده ممنوع گردید که منجر به ایجاد آشفتگی و نابسامانی بسیاری در بازار واردات خودرو گردید .همنچنین که پیرو مصوبه هیئت وزیران شماره  125573/ت/54803 هـ مورخ 9/10/96  واردات خودرو برای وارد کنندگان با تعرفه بالا باز گردید و در مدت کوتاهی پیرو مصوبه هیئت‌وزیران 165272/ت 55186 هـ  مورخ 22/12/1396 مجدد واردات برای وارد کنندگان غیر نماینده ممنوع گردید و این چرخه ممنوعیت مجدد در تاریخ 2 تیر 97 پیرو ممنوعیت 1339 ردیف کالا صورت پذیرفت .

با این همه اما همانطور که مشتریان قدیمی شرکت مفتاح رهنورد باور دارند، رضایت مشتریان با وجود تمام مشکلات و چالش های صورت گرفته از ارکان فعالیت شرکت بوده و منافع ما نیز همسو با منافع مشتریان است.

در کنار این موارد اما دریافت نمایندگی گروه خودروسازی «فیات» ایتالیا توسط «هلدینگ مفتاح» که شرکت مفتاح رهنورد نیز از سهامداران آن است سفارش گذاری برای خرید محصولات انجام شده و در فاز بعدی پروژه تولید مشترک در منطقه آزاد انزلی خواهد شد از جمله اقداماتی است که آینده روشنی را برای مشتریان و همکاران شرکت مفتاح رهنورد پدید خواهد آورد. در این میان امکان سهام دار شدن مشتریان در شرکت «آرتمن موتور» نماینده رسمی محصولات فیات در ایران مژده دیگری است که از سوی هیات مدیره شرکت آرتمن به مشتریان اعلام شده و در هفته های آتی جزئیات آن در رسانه ها نیز اعلام خواهد شد.

مشتریان گرامی باید در نظر داشته باشید که بر خلاف شرکت های فعال در بازار واردات خودرو، شرکت مفتاح رهنورد از بنیه مالی و اقتصادی و همچنین اموال و دارایی ها متعددی بر خوردار است که یقینا این موارد در کنار تلاش و رایزنی برای رفع مشکلات با دولت و مجلس موجب اطمینان خاطر مشتریان قدیمی و همراهان شرکت خواهد بود؛ لذا ضمن تشکر بابت صبر و درک توامان شما مشتریان عزیز اعلام می داریم به زودی نشستی با مدیریت و هیات مدیره شرکت مفتاح رهنورد ضمن ارایه مستندات در خصوص محورهای فعالیت با مشتریان برای رسیدگی به مشکلات و بررسی شرایط فعلی برگزار خواهد شد. امید که بتوانیم بار دیگر روزهای خوشی را برای اقتصاد کشورمان به ارمغان بیاوریم. 

  • 2018-07-20
  • مشتریان محترم و فهیم شرکت مفتاح رهنورد با عنایت به شرایط خاص بازار خودروهای خارجی در یکسال گذشته و تغییرات متعدد قوانین گمرکی و اداری که در مجموع منجر به توقف واردات خودرو به کشور شد، به اطلاع می رسانیم

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
اطلاعیه هیات مدیره شرکت مفتاح رهنورد برای مشتریان