شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

توافق اولیه ۵۰۰ میلیون یورویی ایران خودرو با پژو فرانسه

توافق اولیه ۵۰۰ میلیون یورویی ایران خودرو با پژو فرانسه

به گزارش اخبار خودرو به نقل از تسنیم ،یک مقام مسئول در صنعت خودرو با اشاره به توافق اولیه شرکت پژو  با ایران خودرو، اظهارداشت: براساس این توافق قرار شده همکاری مشترک ایران خودرو و پژو  به صورت ۵۰ درصد و مساوی باشد.

وی با بیان اینکه در این سرمایه گذاری مشترک هر دو طرف ۲۵۰ میلیون یورو سرمایه گذاری خواهند کرد، افزود: قرار است در قالب این همکاری سه خودروی جدید ۲۰۰۸ ، ۲۰۸ و ۳۰۱ با ۵۰ درصد عمق ساخت داخل تولید شوند.

این مقام مسئول در صنعت خودرو با اعلام اینکه این سرمایه گذاری مشترک محدود به این سه خودرو نیست و در آینده به ۵ خودرو نیز خواهد رسید، تصریح کرد: احتمالاً در سفر این هفته رئیس جمهور به کشور فرانسه این قرارداد نهایی خواهد شد.

  • 2016-01-24
  • به گزارش اخبار خودرو به نقل از تسنیم ،یک مقام مسئول در صنعت خودرو با اشاره به توافق اولیه شرکت پژو با ایران خودرو، اظهارداشت: براساس این توافق قرار شده همکاری مشترک ایران خودرو و پژو به صورت ۵۰ درصد و مساوی باشد.donyayekhodro

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
توافق اولیه ۵۰۰ میلیون یورویی ایران خودرو با پژو فرانسه