شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

رونمایی از اولین شاسی بلند مازراتی

رونمایی از اولین شاسی بلند مازراتی

 مازراتی قصد دارد با عرضه لوانت، خانواده خودروهای خود را که جای یک اس یو وی در آن خالی بود کامل کند.
 
 در حال حاضر این شرکت سه مدل کواتروپورته، گیبلی، گرن‌توریسمو و گرن کابریو را عرضه می‌کند.
 
 به گفته مازراتی، شاسی این مازراتی طوری طراحی شده که در کنار عملکرد فوق العاده خاص خودروهای این شرکت در جاده، قابلیت‌های آفرود نیز به آن اضافه شود.
 
البته همانند شاسی بلند بنتلی بنتگایا، بسیار بعید است که مالکان مازراتی لوانت با این SUV زیبا و گرانقیمت به دل کوهستان بزنند ولی این خودرو تمام قابلیتهای آفرود را در خود دارد. اگرچه مازراتی تمام جزئیات فنی این خودرو را برای زمان رونمایی رسمی در نمایشگاه ژنو نگه داشته اما اعلام کرد که این شاسی بلند از امکان 4WD و یک گیربکس اتوماتیک هشت دنده که اختصاصا برای این خودرو در نظر گرفته شده، بهره می‌برد.
 
 مازراتی برای این خودرو برای این خودرو دو موتور دیزلی و بنزینی را در نظر گرفته است.این خودرو احتمالا بهار امسال در اروپا روانه بازار خواهد شد و سپس روانه دیگر بازارهای جهانی می‌شود.

 

 

  • 2016-02-24
  • این خودرو که اولین شاسی بلند مازراتی طی تاریخ بیش از 100 ساله این شرکت است،‌ قرار است در نمایشگاه خودرویی ژنو 2016 در اوایل مارس رونمایی شود.

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
رونمایی از اولین شاسی بلند مازراتی