شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

ورود اسپورتیج جدید در بازارهای جهانی

ورود اسپورتیج جدید در بازارهای جهانی

  استقبال از اسپورتیج جدید در همان ابتدا بسیار طوفانی بوده به گونه‌ای که مثلاً در بازار انگلستان 1500 دستگاه از آن تنها در 3 روز نخست به فروش رسیده‌اند. این موضوع جای تعجبی هم ندارد زیرا اسپورتیج جدید از طراحی شاداب‌تر، کیفیت بهتر و طیف پیشرانه‌های متنوع‌تر مخصوصاً برای بازار اروپا برخوردار است. هنوز تب و تاب اظهار نظرها درباره طراحی متحول شده اسپورتیج جدید فروکش نکرده که باید شاهد حضور آن در خیابان‌ها باشیم. شاید به این ترتیب و پس از ملاقاتی حضوری بهتر بتوان در مورد این فرزند نوپای کیا قضاوت نمود. نسل چهارم کیا اسپورتیج، قصد دارد تا محبوبیت نسل قبلی را تکرار و موفقیت‌های آن را فزون کند.

 به گزارش عصر خوردو، استقبال از اسپورتیج جدید در همان ابتدا بسیار طوفانی بوده به گونه‌ای که مثلاً در بازار انگلستان 1500 دستگاه از آن تنها در 3 روز نخست به فروش رسیده‌اند. این موضوع جای تعجبی هم ندارد زیرا اسپورتیج جدید از طراحی شاداب‌تر، کیفیت بهتر و طیف پیشرانه‌های متنوع‌تر مخصوصاً برای بازار اروپا برخوردار است.

برای این خودرو، 5 پیشرانه و 3 سیستم انتقال نیرو درنظر گرفته شده است. از جمله موتور 1.6 لیتری توربو با تزریق مستقیم سوخت و با قدرت 174 اسب بخار و یک گیربکس 7 سرعته خودکار با کلاچ دوگانه برای مدل GT-line.

 مدل 1.6 لیتری می‌تواند شتابی 9.2 ثانیه‌ای را با گیربکس دستی معمولی و 8.8 ثانیه‌ای با گیربکس 7 سرعته DCT ثبت کند. مصرف سوخت اقتصادی این مدل هم با گیربکس معمولی 7.6 لیتر و با گیربکس 7 سرعته 7.5 لیتر اعلام شده است.

 موتورهای دیگر شامل موتور 1.6 لیتری معمولی با قدرت 130 اسب بخار، 1.7 لیتری دیزلی 114 اسبی، دیزلی 2.0 لیتری CDDi با دو نسخه 134 و 182 اسبی و گیربکس‌ها نیز شامل مدل شش سرعته دستی و یا شش سرعته اتوماتیک علاوه بر مدل 7 سرعته می‌باشند. سیستم انتقال نیروی هوشمند این خودرو در مدل‌های دو دیفرانسیل توانایی توزیع گشتاور متغیر بین دو اکسل را به میزان حداکثر 40-60 بین دو محور جلو و عقب در شرایط لزوم دارد.

 ویژگی‌های مدرنی نظیر ترمز اضطراری، هشدار خروج از لاین جاده، چراغ‌های خودکار، تشخیص نقاط کور و هشدار ترافیک از پشت، دوربین دید عقب و امکانات اتصال پیشرفته نیز در این خودرو گنجانده شده‌اند. مشتریان اسپورتیج همچنین می‌توانند برای سیستم سرگرمی از بین دو نمایشگر 7 یا 8 اینچی یکی را انتخاب کنند.

   
   
  • 2016-02-25
  • استقبال ازاسپورتیج جدید در همان ابتدا بسیار طوفانی بوده به گونه‌ای که در بازار انگلستان 1500 دستگاه از آن تنها در 3 روز نخست به فروش رسیده‌اند.

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
ورود اسپورتیج جدید در بازارهای جهانی