شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

ورود خودروهای درآمدزای هیبریدی به بازار

ورود خودروهای درآمدزای هیبریدی به بازار

به گزارش انجمن صنفی کارفرمایی واردات خودرو، خودروهای هیبریدی درآمدزای برقی ساخت شرکت خودروسازی تسلا موتور 7 هزار دلار قیمت دارد  وشرایط آن  به شرح ذیل است :

خودرویی است که با شبکه برق در ارتباط است؛ یعنی باتری خودرو بطور هوشمند با شبکه برق در ارتباط است و در زمان ‌کم‌باری شبکه، برق ذخیره می‌کند و در زمان اوج مصرف ، می‌تواند به شبکه برق کمک برساند.

براساس این گزارش ؛ اگر فقط یک خودروی برقی این کار را انجام دهد، اتفاق خاصی نمی‌افتد، اما تصور کنید 100 خودرو با باتری‌های 40 کیلوات ساعتی به یک شبکه برق هوشمند متصل باشند و این شبکه زمانی که نیاز دارد بتواند این باتری‌ها را به کار بیندازد. 

این گزارش حاکیست، «دیگر لازم نیست مردم ژنراتورهای پشتیبان یا نیروگاه ذخیره زغال‌سوز را به کار بیندازند. حتی زمانی که مالکان، سوار این خودروها هستند می‌توان از آنها شارژ گرفت و در ازای آن پول پرداخت کرد. این خودروها این پتانسیل را دارند که توازن بار شبکه را تامین کنند.»  

 این خودروها طی 5 تا 10 سال آینده به‌طور کامل سوخت‌های فسیلی را کنار خواهند زد. 

  • 2016-02-27
  • خودروهای درآمدزای هیبریدی می توانند به شبکه سوپر شارژ متصل شوند ودر ازای تولید برق به شبکه عمومی برق سودی را نیز به دارندگان این خودرو ها برسانند.

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
ورود خودروهای درآمدزای هیبریدی به بازار