شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

بازگشت رسمی مرسدس به ایران

بازگشت رسمی مرسدس به ایران

در مراسمی که به همین منظور در یکی از نمایندگی‌های شرکت ستاره ایران (نمایندگی رسمی واردات محصولات بنز) برگزار شد، مدیر منطقه آسیا و خاورمیانه شرکت مرسدس بنز تأکید کرد که طی سال آینده، بین یک هزار و 500 تا دو هزار دستگاه از محصولات این شرکت در کلاس‌های مختلف وارد ایران خواهد شد. استفان باومن با تأکید بر اینکه هدف بنز از حضور در ایران، صادرات است، گفت:

 ما قصد نداریم همین فردا خط تولید محصولات خود را در ایران‌خودرو راه بیندازیم، بلکه فعلاً به‌دنبال صادرات محصول به‌صورت CBU (خودرو کامل) هستیم، هرچند قدم به قدم نیز به سمت مونتاژ خواهیم رفت.

هدف اولیه بنز در دور جدید همکاری‌ها با ایران‌خودرو، بهینه کردن خدمات خودروهایی است که وارد ایران شده است، چه آنکه می‌خواهیم خدمات پس از فروش این خودروها را تقویت کنیم.

وی همچنین با اشاره به بازدید روز گذشته از خط تولید شرکت ایران‌خودرو گفت: ایران‌خودرو یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید و مونتاژ خودرو در خاورمیانه به شمار می‌رود و نظر ما نسبت به این مجموعه مثبت است، زیرا این شرکت امکانات پیشرفته‌ای دارد. باومن ادامه داد: هرچند با توجه به این امکانات، می‌توان محصولات بنز را در ایران‌خودرو مونتاژ کرد، اما این کار پس از انجام مطالعات و بررسی‌های لازم، انجام خواهد شد. در ادامه مراسم دیروز اما علی نمکین، مدیرعامل ستاره ایران نیز با بیان اینکه همکاری ایران‌خودرو با شرکت بنز تا به حال به‌صورت معلق درآمده بود، گفت:

در حال حاضر این همکاری به‌صورت رسمی آغاز شده و شرکت ستاره ایران نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش مرسدس بنز در ایران است.

وی با بیان اینکه قراردادمان را با شرکت دایملر تمدید کرده‌ایم و مشتریان محصولات بنز می‌توانند از خدمات ویژه ما استفاده کنند، افزود: امیدواریم با توجه به تمدید قرارداد، دیگر شاهد بازار خاکستری و غیررسمی برای خودروهای بنز در ایران نباشیم. وی افزود:

در حال برنامه‌ریزی برای تولید مشترک با بنز در ایران هستیم، ولی نام محصولات تولیدی و امکانات آنها را بعداً اعلام خواهیم کرد.

نمکین این را هم گفت که طبق توافقات انجام‌شده، همکاری‌های بنز و گروه ایران‌خودرو در فازهای بعدی به‌صورت جوینت‌ونچر جلو خواهد رفت.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • 2016-02-28
  • بنز آلمان که بلافاصله پس از لغو تحریم‌های بین‌المللی، راهی ایران شد و تفاهم‌نامه‌اش با گروه ایران‌خودرو را آغاز کرد، رسماً ازسرگیری همکاری خود با آبی‌های جاده مخصوص را جشن گرفت تا پس از چند سال دوری، دوباره در کنار خودروساز بزرگ ایران قرار بگیرد.

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
بازگشت رسمی مرسدس به ایران