شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

تغییرات خفیف برای آئودی A6

تغییرات خفیف برای آئودی A6

آئودی A6 و سایر اعضای خانواده آن یعنی مدل اسپرت S6 و مدل کوپه A7 و S7 اسپرت‌بک دستخوش تغییراتی جزئی و به‌روزرسانی برای سال جدید شده‌اند. 

این تغییرات چندان چشمگیر نیستند. مدل‌های سدان و استیشن A6 آوانت با ورودی‌های هوای جدید در سپر جلو، خطوط برجسته‌تر روی کاپوت، زیر سپری مشکی عقب و حاشیه کرمی زیر درب صندوق قابل تشخیص‌اند. 

درون کابین نیز با روشنایی LED و تزئینات آلومینیومی به روز رسانی شده است. همچنین سیستم سرگرمی و اطلاعات نیز به روز شده و رابط کاربری آن از سیستم‌های کارپلی اپل و اندروید اتو گوگل پشتیبانی می‌کند. دو تبلت قابل جدا شدن نیز برای سرنشینان عقب درنظر گرفته شده است. 

برای مدل آلرود همچنین چرخ‌های 20 اینچی قابل انتخاب می‌باشند. هنوز اطلاعاتی از قیمت مدل‌های جدید اعلام نشده اما پیش بینی می‌شود تغییری در بهای این خودروهای میان رده آئودی روی ندهد. 
  • 2016-04-26
  • آئودی A6 و سایر اعضای خانواده آن یعنی مدل اسپرت S6 و مدل کوپه A7 و S7 اسپرت‌بک دستخوش تغییراتی جزئی و به‌روزرسانی برای سال جدید شده‌اند.

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
تغییرات خفیف برای آئودی A6