شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

رونمایی مزدا، از کراس اوور CX-4 در نمایشگاه خودروی پکن ۲۰۱۶

رونمایی مزدا، از کراس اوور CX-4 در نمایشگاه خودروی پکن ۲۰۱۶

به گزارش اخبار خودرو ،کمپانی مزدا مدل نهایی و آماده ی تولید Koeru را با نام CX-4 به نمایشگاه خودروی پکن ۲۰۱۶ آورده است.

CX-4 در مقایسه با CX-5 دارای طول و عرض بیشتر اما ارتفاع کمتری است و فرم بدنه ی آن بیشتر به یک کراس اوور کوپه شبیه است. CX-4 به همراه سیستم چهارچرخ محرک نیز قابل سفارش است اما ارتفاع کم آن از سطح زمین نشان می دهد که روی قابلیت های خارج از جاده ای این خودرو نباید خیلی حساب کرد.

در زیر کاپوت این خوش استیل ژاپنی دو نوع پیشرانه با حجم های ۲ و ۲.۵ لیتر قابل سفارش است که هر دو چهار سیلندر خطی بوده و از سری پیشرانه های اسکای اکتیو مزدا هستند. پیشرانه ی ۲ لیتری در بازار امریکا با قدرت های مختلفی از ۱۴۶ تا ۱۵۵ اسب بخار و گشتاور از ۱۹۷ تا ۲۰۳ نیوتون متر قابل سفارش خواهد بود که این تفاوت قدرت به دلیل وجود برنامه ریزی های مختلف در واحد کنترل موتور است. پیشرانه ی ۲.۵ لیتری نیز همان پیشرانه ی مورد استفاده در مدل های CX-5، مزدا۶ و مزدا۳ است که ۱۸۴ اسب بخار قدرت و ۲۵۰ نیوتون متر گشتاور دارد. مشتریان CX-4 امکان سفارش جعبه دنده ی ۶ سرعته ی دستی را همراه پیشرانه ی ۲ لیتری خواهند داشت اما پیشرانه ی ۲.۵ لیتری تنها با جعبه دنده ی خودکار ۶ سرعته قابل سفارش است. همچنین مدل ۲ لیتری به صورت استاندارد به رینگ های آلومینیومی ۱۷ اینچی مجهز است در حالی که نسخه ی ۲.۵ لیتری از رینگ های آلومینیومی ۱۹ اینچی بصورت استاندارد برخوردار است.

  • 2016-04-27
  • ظاهراً کمپانی مزدا مدل نهایی و آماده ی تولید Koeru را با نام CX-4 به نمایشگاه خودروی پکن ۲۰۱۶ آورده است.

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
رونمایی مزدا، از کراس اوور CX-4 در نمایشگاه خودروی پکن ۲۰۱۶