شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

جولیای 505 اسبی در ناوگان پلیس ایتالیا

جولیای 505 اسبی در ناوگان پلیس ایتالیا

به‌نظر می‌رسد که پلیس ایتالیا با تحویل گرفتن یک آلفا رومئو جولیا کوآدری‌فولیو جذاب‌تر از قبل شده است. جولیا کوآدری‌فولیو که برای پیشرانه از یک موتور آتشین ۲/۹ لیتری دو توربوشارژر V-6 با قدرت ۵۰۵ اسب‌بخار و گشتاور حداکثر ۶۰۰ نیوتن‌متر استفاده می‌کرد، مطمئناً گزینه مناسبی برای یک واکنش سریع در شهرهایی مانند رم و میلان است.

از جمله تغییرات اختصاصی در این مدل می‌توان به یک نوار چراغ LED در بالای خودرو، یک کابین ویژه برای نگهداری لوازم و تجهیزات پلیس مانند رادیو، شوکرها، سلاح‌های گرم و همین‌‌طور یک تبلت در سمت مسافر جلو اشاره کرد. البته به گزارش «اتو اکسپرس» این جولیا کوآدری‌فولیو برای انجام وظایف ترافیکی پلیس در شهر به کار گرفته نمی‌شود و به جای آن، کارهای بسیار مهمی چون همراهی و اسکورت اشخاص برجسته در حیطه اختیارات این خودرو قرار می‌گیرند. 

این خودرو بخشی از توافقی است که میان FCA و «کارابینِری» صورت گرفته است؛ توافقی که بر اساس آن، خودروساز ۸۰۰ وسیله نقلیه جدید برای نیروی پلیس در سال ۲۰۱۶ فراهم خواهد کرد. علاوه بر جولیا، فیات-کرایسلر خودروهایی چون آلفا رومئو جولیتا، جیپ رنگید و فیات پاندا 4×4 در اختیار کارابینری قرار خواهد داد. 

البته این برای اولین بار نیست که یک نیروی پلیس از یک خودروی با سطح عملکرد بالا استفاده می‌کند. مأموران قانون در دوبی، خودروهای مختلفی مانند آئودی R8، انواع مدل‌های لامبورگینی و حتی یک بوگاتی ویرون دریافت کرده‌اند. 

  • 2016-05-10
  • جولیای 505 اسبی در ناوگان پلیس ایتالیا

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
جولیای 505 اسبی در ناوگان پلیس ایتالیا