شرکت مفتاح رهنورد یکی از شرکتهای فعال در کشور است که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظامهای مدیریتی در زمینه واردات خودرو فعالیت می نماید دیدگاه کلان مدیریت شرکت توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصل اساسی و همیشگی سازمان می باشد
اشتراک
دسته بندی خودروها

نسل جدید بی ام و سری ۲ رونمایی شد

نسل جدید بی ام و سری ۲ رونمایی شد

به گزارش اخبار خودرو ، همانطور که انتظار میرفت مدل های جدید شامل ۲۳۰ کوپه و ۲۳۰ کانورتیبل میشوند که نمونه های پرقدرت آنها نیز M240i کوپه و M240i کانورتیبل میباشند. مدل های غیر M از موتور ۲ لیتری چهار سیلندر با ۲۴۸ اسب بخار قدرت و ۲۵۸ پاند فیت گشتاور و نیز نمونه سریع تر از موتور ۶ سیلندر ۳ لیتری با قدرت و گشتاور به ترتیب ۳۳۵ اسب بخار و ۳۶۹ پاند فیت بهره میبرند.

طراحان نسل جدید سری ۲ وعده دینامیک و بازدهی بیشتر برای آن را داده اند. برای نمونه های M 15 اسب بخار و ۳۹ پاند فیت قدرت و گشتاور بیشتر درنظر گرفته شده است. حداکثر گشتاور در موتور آلومینیومی ۶ سیلندر در دورهای ۱۵۲۰ تا ۴۵۰۰ و حداکثر قدرت در ۵۵۰۰ دور بدست می آید. در بی ام و جدید شاهد کاهش مصرف سوخت هستیم که این را مدیون پمپ الکتریکی خنک کنده برای اینترکولر، سیستم استارت استاپ و بازیافت انرژی ترمز میباشد.

هر دو آرایش RWD و AWD برای این مدل ارائه شده است. گیربکس استاندارد مدل های M 8 دنده استپترونیک است و طرفداران بی ام و خوشحال خواهند شد وقتی بدانند برای مدل های RWD گیربکس ۶ دنده دستی به عنوان آپشن رایگان در نظر گرفته شده است. این گیربکس ۶ سرعته مجهز به سیستم Rev-match میباشد که تعویض دنده ها را سریع تر و نرم تر از گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک انجام میدهد.

در خصوص شتابگیری، M240i کوپه با گیربکس دستی در مدت ۴٫۶ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل بر ثانیه میرسد که برای گیربکس اتوماتیک و مدل AWD این اعداد ۴٫۴ و ۴٫۲ ثانیه میباشد. همین آمار برای مدل کانورتیبل، ۴٫۷ برای گیربکس دستی، ۴٫۵ برای اتوماتیک و ۴٫۴ برای AWD میباشد. آپشن های استاندارد مدل M شامل سیستم تعلیق خشک تر و کم ارتفاع تر، رینگ ۱۸ اینچی آلیاژی، تایرهای سوپر اسپرت میشلن، ترمزهای تقویت شده، غربیلک های فرمان اسپرت و آئرودینامیک بهبود یافته است.

قیمت نسل جدید سری ۲ پیش از عرضه آن در تابستان پیش رو منتشر خواهد شد.

  • 2016-05-19
  • بی ام و در خصوص نسل جدید سری ۲ در سال ۲۰۱۷ جزییات محدودی منتشر کرده است که شامل جدیدترین نسل موتورهای توربوشارژر دار ۴ سیلندر خطی و ۶ سیلندر میشود.

نام و نام خانوادگی

وب سایت

آدرس ایمیل

نظر شما


نظر خود را در مورد این خبر وارد نماید

لیست نظرات
بالا
0px
نسل جدید بی ام و سری ۲ رونمایی شد